Срочноооо, обчисліть об'єм що займає амоніак масою 50 г


Ответы на вопрос

Отвечает Galiullina Radalina.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH3)=50 г

V(NH3)-?

ν(NH3)=m(NH3) /M(NH3)

M(NH3)=14+3×1=17г/моль

ν(NH3)=50г / 17г/моль = 2,9 моль

V(NH3)=ν(NH3)×Vm

Vm=22,4л/моль

V(NH3)=2,9моль × 22,4л/моль = 64,96 л

Відповідь: V(NH3)=64,96 л