Установіть послідовність зменшення значень молярних мас речовин а) 03б) NH3 B) BaSO4г) Fe​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Объяснение:

M(O3) = 16 · 3 = 48 г/моль

M(NH3) = 14 + 1 · 3 = 17 г/моль

M(BaSO4) = 137 + 32 + 16 · 4 = 233 г/моль

M(Fe​) = 56 г/моль

в; г; а; б

Отвечает Колосов Серёжа.

Ответ:

Объяснение:

M(O3)=3×16=48г/моль

M(NH3)=14+3×1=17г/моль

M(BaSO4)=137+32+4×16=233г/моль

M(Fe)=56г/моль

BaSO4 (в)⇒Fe(г)⇒О3(а)⇒NH3(б)