9. Установіть послідовність зростання значень молярних мас речовин. а) Cu б) N 2 в ) C 2 H 2 г )

CaCO 3 СРОЧНО ДАЮ 95 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Скоморохов Степан.

Ответ:

М(ОЗ) = 16 - 3 = 48 г/моль

M(NH3) = 14 + 1 - 3 = 17 г/моль

M(BaSO4) = 137 + 32 + 16 · 4 = 233 г/моль

M(Fe) = 56 г/моль

б;а; г; в

Объяснение:

:)