Визначте число молекул, кількість речовини та об'єм (н.у.) 4,6 нітроген(IV)оксиду.​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NO2)=4,6 г

n(NO2)-?

N(NO2)-?

V(NO2)=?

Розв*язок:

n=m/M , M(NO2)=14+2×16=46г/моль

n(NO2)=4,6 /46=0,1 (моль)

N=n×Na ,Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(NO2)=0,1×6,02×10²³=0,602×10²³=6,02×10²²(молекул)

V=n×Vm , Vm=22,4л/моль

V(NO2)=0,1×22,4=2,24 (л)

Відповідь: n(NO2)=0,1 моль ,N(NO2)=6,02×10²²молекул, V(NO2)=2,24 л