Обчисліть об'єм який займає 32 г сульфуру (IV) оксиду SO2 за н. у. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Владимир.

Объяснение:

n(SO2)=m/M=32 г/64 г/моль=0,5 моль

V(SO2)=Vm*n=22,4 л/моль*0,5 моль=11,2 л