Кількість речовини натрію хлорид NaCI дорівнювнює 0,2 визначте та вкажіть масу натрію хлорид


Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Роман.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(NaCl)=0,2 моль

m(NaCl)-?

m=n×M

M(NaCl)=23+35,5=58,5г/моль

m(NaCl)=0,2моль × 58,5г/моль =11,7г

Відповідь:m(NaCl)=11,7 г