Обчисліть кількість речовини кисню якщо число атомів Оксигену в кисні становить 6,02×10²³


Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Валерий.

Ответ:

90г

Объяснение:

В молекулі води співвідношення атомів Гідрогену та Оксигену складає

H2O

H:O = 2:1

6.02*10²⁴:3.01*10²⁴ = 2:1

n(H2) = 6.02*10²⁴/6.02*10²³ = 10 моль

М(Н₂О) = 18 г/моль

m(H₂O) = 10 моль/2*18 г/моль = 90 г

Відповідь: 90 г