Визначити відносну густину амоніаку NH 3 за повітрям та за киснем.


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.

Ответ:

D1(NH3) = M(NH3) / M(пов.) = 17 / 29 =~ 0,5862

D2(NH3) = M(NH3) / M(O2) = 17 / 32 =~ 0,5313