Визначити Масу вуглекислого газу (CO2), що займає об'єм 10 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Смольская Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CO2) = 10 л

Vm=22,4 л/моль

M(CO2) = 44 г/моль

Найти

m(CO2)

n(CO2) = V(CO2) / Vm = 10 / 22,4 =0,4 моль

m(CO2) = n * M = 0,4 * 44 = 17,6 г