5.Розставте коефіцієнти, розташуйте схеми за збільшенням суми коефіцієнтів у відповідних хімічних

рівняннях: CuO + NH3 → N2 + Cu + H2O NH3 + O2 → N2 + H2O H2S + O2 → SO2 + H2O NO2 + H2O + O2 → HNO3 9 11 12 15

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Александр.

Ответ:

Объяснение:

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O (сума коефіцієнтів =9)

4NO2 + O2 + 2H2O = 4HNO3 (сума коефіцієнтів = 11)

3CuO + 2NH3 = 3Cu + N2 + 3H2O (сума коефіцієнтів = 12)

4NH3 + 3O2 = 2N2 + 6H2O (сума коефіцієнтів = 15)