12. У якій порції речовини більше йонів: магній гідроксиді кількі- стю речовини 3 моль чи калій

гідроксиді кількістю речовини4 моль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладышев Кирилл.

Mg(OH)2 = Mg (2+) + 2OH (-)

n(Mg(OH)2) = n (Mg (2+))

n (Mg (2+)) = 3 моль

2n (Mg(OH)2) = n (OH (-))

n(OH (-)) = 6 моль

Загалом 9 моль

KOH = K (+) + OH (-)

n(KOH) = n( K(+)) = n( OH(-))

n(K (+)) = 4 моль

n(OH (-)) = 4 моль

Загалом 8 моль

Йонів більше у порції Mg(OH)2.