Масові частки елементів в речовині Fe2O3​


Ответы на вопрос

Отвечает Троян Саша.

Ответ:

M(Fe2O3)= 2M(Fe)+3M(O)=2* 55,8+3* 16=159,6

Знайдемо масову частку О в оксиді

159,6 - 100%

48 - x %

х=48*100:159,6=30,07%

W(O)=30,07%

W(Fe)=100-30,07=69,93%

Объяснение:

Удачи))