Укажіть кількість молекул і атомів у 0,5 моль СО


Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.

Ответ:14*10^23,28*10^23

Объяснение:

Формула :Nм.=0,5*28=14*10^23

Na=14*10^23*2=28*10^23