Обчисліть, якому об'єму (н.у.) відповідає вуглекислий газ масою 22 Скільки молекул там міститься?


Ответы на вопрос

Отвечает Искра Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (СO2) = 22 г

М (СO2)= 44 г/моль

Vm = 22,4 л/моль

Na = 6,02*10²³

Знайти:

V(СO2) -?

N(CO2)-?

Р-ння

1. n=m/M

n(СO2)= 22/44= 0,5 моль

2. n = V/Vm⇒V(СO2)= n(СO2)*Vm

V(СO2)= 0,5*22,4 = 11,2 л

3. N= n*Na

N(CO2)= 0.5*6,02*10²³= 3.01*10²³