Обчисли масову частку хімічних елементів у сполуці K2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Олечка.

Ответ:

Объяснение:

Mr(K2O)=2×Ar(K)+Ar(O)=2×39+16=94

ω(K)=2×Ar/Mr(K2O)=2×39/94=0,83 або 83%

ω(O)=Ar(O)/Mr(K2O)=16/94=0,17 або 17%

Відповідь: ω(K)=83% , ω(O)=17%