Скільки молекул міститься в 2г HCl ? будь ласка допоможіть)​


Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Объяснение:

Дано

m(HCl)=2 г

М(HCl)=36,5 г/моль

Na=6,02*10(23) 1/молекул

Найти

n(HCl)=m/M=2 г/36,5г/моль=0,05 моль

N(HCl)=Na*n=6,02*10(23)*0,05=3*10(22) молекул