Допоможіть, хімія, дуже терміново! Обчисліть, який об'єм кисню (н.у.) витратиться для повного

згоряння етенуоб'ємом 38 л.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мавлютова Элина.

Ответ:

Объяснение:

C₂H₄ + 3O₂ =[ t°C ]⇒ 2CO₂↑ + 2H₂O

n(C₂H₄) = V/Vm = 38/22.4 = 1.7 моль

n(C₂H₄) : n(O₂)  1  :   3

                        1,7    х

х = 1,7*3/1 = 5,1 моль

V(O₂)  = n(O₂)*Vm = 5.1*22.4 = 114.24 дм3