Як перетворити такі схеми хімічних реакцій на хімічні рівняння: H2 + F2 → HF CH4 → C + H2 SO2 +

O2 → SO3 NaBr + Cl2 → NaCl + Br2

Ответы на вопрос

Отвечает Марцевая Юля.

Ответ:

H2 + F2 = 2HF

CH4 = C +2H2

2SO2 + O2 =2SO3

2NaBr + Cl2 = 2NaCl + Br2

Объяснение:

Отвечает Егоров Максим.

Ответ:

2 F0 + 2 e- → 2 F-I(восстановле́ние)

2 H0 - 2 e- → 2 HI(окисление)

C0 + 4 e- → C-IV(восстановле́ние)

4 H0 - 4 e- → 4 HI(окисление)