Здійснити хімічні перетворення а)О2 + P(5) =.... b)Na + H2O =... c)HCl + Ca =... d)Cu(OH)2 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Король Сережа.

Ответ:

a)4P5 + 25O2 = 10P2O5

b)Na + H2O = NaOH + H2

c)Ca + 2HCl = CaCl2 + H2

d)Cu(OH)2 = CuO + H2O