Цинкову пластину масою 10 г помістили в розчин нікель(ІІ) сульфату. Після закінчення реакції маса

пластини дорівнювала 9,7 г. Визначте масу нікеля, яка виділилась з розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Могилевская Алёна.

Zn +NiSO4 =ZnSO4 +Ni

65г/моль                      59г/моль

10-65х +59х=9,7

х=0,05моль                 m(Zn)=65г/моль *0,0.5моль=63.25г

                                  m(NiSO4)=155*0.05=7.75г