Обчисліть об’єм( н. у. ) газу сірководню , якщо його маса 3,4 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Ответ:

Объяснение:

n(H2S) = m / M = 3,4 г / 34 г/моль = 0,1 моль

V(H2S) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,1 моль = 2,24 л