Обчислити масу , об'єм , число атомів та молекул 10 моль хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Суфиева Фируза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Cl2)=10моль

m(Cl2)-? V(Cl2)-?

N(Cl2)-?

Розв*язок:

Обчислюємо масу хлору за формулою:

m=n×M,

M(Cl2)=2×35,5=71 г/моль

m(Cl2)=10×71=710 (г)

Обчислюємо об*єм хлору за формулою:

V=n×Vm,

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(Cl2)=10×22,4=224(л)

Обчислюємо число атомів хлору за формулою:

N=n×Na,

Na=6,02×10²³моль ⁺¹

N(Cl2)=10×6,02×10²³=60,2×10²³(атомів)

Відповідь: m(Cl2)=710 г ; V(Cl2)=224 л; N(Cl2)=60,2×10²³атомів

Отвечает Хистова Кристина.

Ответ:

Дано:

n (Cl) = 10 моль

M (Cl) = 35,5 г/моль

Знайти:

m (Cl) - ?

V (Cl) - ?

N (Cl) - ?

Розв'язання:

n = \frac{m}{M}  m = n*M  m (Cl) = 10*35,5 = 355 г

n = \frac{V}{Vm} }  V = n*V_{m}  V_{m} = 22,4  V (Cl) = 10*22,4 = 224 л

n = \frac{N}{N_{A} }  N = n*N_{A}  N_{A} = 6.02*10^{23}  N (Cl) = 10*6,02*10^{23} = 6,02*10^{24}

Объяснение:

Хлор це єдиний виняток, молярна маса якого не округлюється (=35,5)