Обчисліть об’єм вуглекислого газу кількістю речовини 1,7моль за нормальних умов.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куаныш Дина.

Ответ:

Объяснение:

V(CO2)=1.7*22.4=38.08 л

Отвечает Тапова Тереза.

Ответ:

V=v * Vm=1,7 * 22,4=38,08 л

Объяснение: