обчисліть об'єм водню який виділиться в результаті взаємодії хлоридної кислоти з алюмінієм масою

16,2 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юхновец Лиза.

6hcl+2al=2alcl3+3h2

n(al)=m(al)/M(al)=16.2/27=0.6моль

n(h2)=3/2n(alcl3)=3/2*0.6=0.9моль

V(h2)=n(h2)*Vm=0.9*22.4=20.16л