При нагріванні 64г купрум (ІІ) оксиду CuO утворилося 49г міді Си і Кисень О. Визначте масу кисню.​


Ответы на вопрос

Отвечает Похильченко Кристина.

Ответ:

CuO(64г)=Cu(49г)+О(x) (згідно закону збереження маси)

Объяснение:

m(O)=64-49=15г.