Вкажіть відносну густину карбон(iv) оксиду за повітрям а)1,38 б)1,52 в)2,75 г)22


Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Юрий.

Ответ:

б) 1,52

Объяснение:

M(CO2)=12+2×16=44г/моль

Mпов.=29г/моль

Dпов(СО2)=М(СО2) / Мпов.=44 / 29=1,52