Визначити число молекул і кількість речовини 88г. Карбон (4)оксид​


Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CO2)=88 г

n(CO2)-?

N(CO2)-?

Розв*язок:

Обчислюємо кількість речовин СО2 за формулою:  n=m/M, де M(CO2)=12+2×16=44 г/моль

n(CO2)=88г / 44г/моль =2 моль

Визначаємо число молекул карбон (IV ) оксиду за формулою:

N=n×Na, де Na=6,02×10²³моль⁻¹ (число Авогадро)

N(CO2)=2×6,02×10²³=12,04×10²³молекул

Відповідь: n(CO2)=2 моль; N(CO2)=12,04×10²³молекул