Складіть рівняння реакцій взаємодії алюмінію з хлором, сіркою, бромом, киснем. Складіть електронний

баланс

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Зоя.

Ответ:

Объяснение:

2Al + 3Cl2 = 2AlCl3

Al(0) -3e = Al(+3)      2    ок-ие

в-ль

Cl2(0) +2e = 2Cl(-)   3    в-ие

ок-ль

2Al +3 S = Al2S3

Al(0) -3e = Al(+3)    2   ок-ие

в-ль

S(0) +2e = S(-2)      3   в-ие

ок-ль

2Al + 3Br2 = 2AlBr3

Al(0) -3e = Al(+3)     2   ок-ие

в-ль

Br2(0) +2e = 2Br(-)  3   в-ие

ок-ль

4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al(0) -3e = Al(+3)      4   ок-ие

в-ль

O2(0) +4e = 2O(-2)   3  в-ие

ок-ль