Яку кількість кальцій карбіду, що містить 20% домішок, треба узяти, щоб добути 80 кг оцтового

альдегіду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ:

СaC2 + 2H2O=C2H2+ Ca(OH)2

n(C2H2)=84/22.4=3.75 моль

n(CaC2)=n(C2H2)=3.75 моль

m(СaC2)чист = 3,75*64 = 240 г

m(CaC2)с примесями = 240/0.2 = 1200 г

Объяснение: