Скільки грамів оцтового альдегіду можна добути з 112 л ацетилену, якщо масова частка виходу

альдегіду становить 85%

Ответы на вопрос

Отвечает Алтухова Анастасия.
C2H2 + H2O = CH3COH
22,4                      44
находим массу альдегида(СН3СОН)= 112*44/22,4 =220
находим выход альдегида: 220 ------  100%
                                                     Х-------    85%
 Х = 220*85/100=187г