Обчисліть масу озону ,взятого об'ємом 78,4 л(н.у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:

m(O₃) = 168 г

Объяснение:

1) n(O₃) = V(O₃) ÷ Vm = 78,4 л ÷ 22,4 л/моль = 3,5 моль

2) m(O₃) = n(O₃) × Mr(O₃) = 3,5 моль × 48 г/моль = 168 г