із 250г 8%-го розчину кухонної солі випарили 90г води. яка масова частка солі в розчину, який

залишився?

Ответы на вопрос

Отвечает Перевалов Иван.

Ответ:

m( кухонної сол)=250×8÷100=20г.

m(розчину)=250-90=160г.

W=20÷160×100%=12.5%