Обчисліть кількість речовини солі, яка утвориться при взаємодії 0,25 моль сульфатної кислоти з

натрій гідроксидом. !!!СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ластовецька Маша.

Ответ:

Дано:

n(H2SO4) = 0,25 моль

n(Na2SO4)-?

Объяснение:

Складаємо РХР:

H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O

З РХР бачимо, що n(NaOH)=2n(H2SO4). тобто

n(NaOH) = 2*0,25 моль = 0,5 моль

Відповідь: 0,5 моль.