Обчислити об'єм карбон 2иоксид який утвореться при неповному згорянні вугілля масою 12 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Аболёшин Стас.

Ответ:

Не знаю насколько правильно

Объяснение:

С3Н8 + 5О2 = 4Н2О +3СО2

n(C3H8)=22/44=0.5моль

n(CO2)=0.5/1 : x/3 =1.5моль

V=n*Vm

V(CO2)=1.5*22.4=33.6л

Ответ: V(CO2)=33.6л.