Визначити у якій сполуці масова частка Оксигенубуде найбільшою: а) Сасоз. 6) Na3PO4 ) K2SiO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Ответ:

СаСО3

Объяснение:

Mr(CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CaCO3)  *100% = 16*3 / 100  *100% = 48%

Mr(Na3PO4) = 23*3 + 31 + 16*4 = 164

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Na3PO4)  *100% = 16*4 / 164  *100% = 39%

Mr(K2SiO3) = 39*2 + 28 + 16*3 =154

W(O) = Ar(O) *n / Mr(K2SiO3)  *100% = 16*3 / 154  *100% =31%