визначте масу солі й обєму водню які утворились при взаємодії хлоридної кислоти з цинком масою 6,5

г​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

 6,5 г                                Х г                 Х л

 Zn       +       2HCl    =    ZnCl2     +      H2

n=1 моль                      n =1 моль             n=1 моль

М=65 г/моль           М=136 г/моль          Vm=22,4 л/моль

m=65 г                     m=136 г                    V = 22,4 л

6,5 г  Zn   -    Х г   ZnCl2

65 г  Zn   -   136 г  ZnCl2

m(ZnCl2) = 6,5 * 136 / 65 = 13,6 г

6,5 г  Zn   -   Х л  Н2

65 г  Zn   -  22,4 л  Н2

V(H2) = 6,5 * 22,4 / 65 = 2,24 л