Складіть рівняння реакцій за схемою: Р → Р 2 О 5 → Н 3 РО 4 → Са 3 (РО 4 ) 2 . тільки як найшвидше


Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.
P4+5O2=2P2O5-сполучення
P2O5+3H2O=2H3PO4-сполучення
2H3PO4+3Ca(OH)2=Ca3(PO4)2+6H2O -нейтралізація