Знайдіть масові частки Оксигену : а) в оксиді P2O5, б) у кислоті H3PO4 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Латоша Анна.

Ответ:

Объяснение:

Mr(P2O5) = 31*2 + 16*5 = 142

W(O) = Ar(O) *n / Mr(P2O5)  *100% = 16*5 / 142  *100% =56 %

Mr(H3PO4) = 1*3 + 31 + 16*4 = 98

W(O) = Ar(O) *n / Mr(H3PO4)  *100% = 16*4 / 98  *100% = 65%