Обчисліть масу солі, що утвориться під час взаємодії етанової кислоти масою 7,5 г із надлишком

вапняку

Ответы на вопрос

Отвечает Байкобекова Фарида.

CaCO3 + 2CH3COOH → Ca(CH3COO)2 + H2O + CO2

n(CaCO3)= 7.5 / 100 = 0.075 моль = n(Ca(CH3COO)2)

m(Ca(CH3COO)2) = 0.075 × 158 = 11.85г