Скільки грамів солі міститься в 40 г 5%-вого її розчину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжанова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 40 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 40 * 5 / 100 = 2 г