Визначити масу солі в 600 г розчину знаковою часткою солі 10процентів​


Ответы на вопрос

Отвечает Баглай Марія.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 600 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 600 * 10 / 100% = 60 г