Обчисліть масу кальцію необхідну для одержання кальцій оксиду масою 112 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Шугаипов Асай.

Обчисліть масу кальцію необхідну для одержання кальцій оксиду масою 112 г.

Дано:

m(CaO)=112 г

m(Ca)-?

2Ca+O2-->2CaO

Складемо пропорцію

m1/M1=m2/M2 n1=n2

n=m/M

n(CaO)=112/56=2 моль

m(Ca)=nM

m(Ca)=2*40=80 г