На цинк оксид масою 24,3 г подіяли хлоридною кислотою під час нагрівання. Яка кількість речовини

солі утворилась при цьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Кокош Кристина.

24,3г. х г

ZnO + 2HCl = ZnCl2 + H2O

1 моль. 1 моль

81г/моль. 136г/моль

81г. 136г

24,3/81=х/136

х=24,3*136/81=40,8г

ответ 40,8г