Скласти рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення : Al → Al2O3 → AlCl3

→ Al(OH)3 → Al2(SO4)3

Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Таисия.

Ответ:

1) 4Al+3O2=2Al2O3

2) Al2O3+3CCl2O=2AlCl3+3CO2

3)AlCl3+3KOH = Al(OH)3+3KCl

4) 2Al(OH)3+3H2SO4=Al2(SO4)3 + 6H2O

Объяснение: