30 б Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: Fe → FeCl2 →

Fe(OH) → FeO→ FeSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Скендир Куаныш.

Ответ:

Объяснение:

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2↑

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2↓ + 2NaCl

Fe(OH)2 = FeO + H2O

FeO+ H2SO4 = FeSO4 + H2O