1. Виготовте розчин масою 200 г із масовою часткою солі 10%. 2. Виготовте розчин масою 300 г із

масовою часткою солі 5%.3. Виготовте розчин масою 300 г із масовою часткою солі 12%.Напишіть висновок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

1.Маса речовини в 1-му розчині=Wреч. *m розчину=0,1*200=20 г,при додаванні води маса розчину стала 200г+200г(Н2О)=400г,маса речовини при цьому не змінилась,то W розч.=(20:400)*100%=5%

10%=0,1.