До розчину цукру масою 115 г з масовою часткою цукру 15 % додали 100 г води обчислити масову частку

цукру в новоутвореному розчині ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Мажорова Даша.

Ответ:

8%

Объяснение:

m(розчину)=115г

w(цукру)=15%=0,15

m1(води)=100г

w1(цукру) - ?

m(цукру)=w(цукру)*m(розчину)

m(цукру)=0,15*115=17,25(г)

m(води)=m(розчину)-m(цукру)

m(води)=115-17,25=97,75(г)

m2(води)=m(води)+m1(води)

m2(води)=97,75+100=197,75(г)

w1(цукру) =m(цукру)/m(цукру)+m2(води)

w1(цукру)=17,25/17,25+197,75=17,25/215=0,080 або 8%