9.Визначте масові частки хімічних елементів у сполуці ванадій (V) оксид.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Mr[V2O5] = Ar[V] * 2 + Ar[O] * 5 = 50.9415 * 2 + 15.9994 * 5 = 181.88

Объяснение: