Обчисліть і вкажіть массу (г) кухонної солі в розчині масою 150г із масовою часткою солі 10% Если

не сложно то пожалуйста зделайте в зошите и скиньте.

Ответы на вопрос

Отвечает Шмойлов Максим.

Ответ:

15 г

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=150 г

ω(солі)=10%=0,1

Знайти:

m(солі)=?

Розв'язання:

m(солі)=m(розчину)*ω(солі)=150*0,1=15 г