1.Запишіть 5 формул амфотерних гідроксидів та відповідних оксидів, вкажіть валентність кожного

елемента. 2. Дописати рівняння, назвіть реагенти. 1.AlCl3 + LiOH= 2.Fe2O3 + HCl = 3.Al2O3 + Na2O = 4.ZnO + HNO3 = 5.Al2O3 + KOH = 6.Al(OН)3 + КOН =

Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Ответ:

1. AlCl3(алюміній хлорид)+3LiOH(літій гідроксид)=AL(OH)3+3LiCl

2.Fe2O3(ферум оксид)+2HCl(гідроген хлорид)=2FeCl+H2O

3.Al2O3(алюміній оксид) + Na2O (натрій оксид)=2NaAlO2

4.ZnO(цинк оксид) + HNO3(гідроген нітрат)=Zn(No3)2+H2O

5.Al2O3(алюміній оксид) +6 KOH(калій гідроксид) =2Al(OH)3+3 K2O

6.Al(OН)3(алюміній гідроксид) + КOН(калій гідроксид) =Al(OH)3+KOH

Объяснение:

1.